Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Otomatik Bahçe Kapısı Motoru Bakım Gerektirir Mi !
Türkiye'de Alınan yada kullanılan ürünlerin bakımı genellikle herkese yük gibi yada gereksiz gibi görünse de mekanik ve elektronik ürünlerin geneli bakıma ihtiyaç duymaktadır. Yana Kayar Bahçe Motorları da kesinlikle bakım gerektiren ürünlerdir ve periyodik bakım yapılması hem kullandığınız sağlıklı çalışması ve ömrünü uzatması için faydalı olacaktır. Bu konuda desteğe ihtiyacınız olur ise bizlere ulaşabilirsiniz
Otomatik Bahçe Kapısı Motoru Hızı Ayarlanabilir Mi !
Otomatik Bahçe Kapı motorlarında hız ayarı bulunmamaktadır, bunun yerine hızlı bir ürün isterseniz faklı hızlardaki motorları inceleyebilirsiniz.
Otomatik Yana Kayar Bahçe Kapısı Elektirik Kesintisinde Çalışır Mı!
Otomatik yana kayar bahçe kapıları diğer tüm otomatik kapı sistemlerinde olduğu gibi elektrik kesintilerinde kullanıcılara manuel kullanım özelliği sunmaktadır
Otomatik Kepenk Manuel Açılır mı ?
Otomatik kepenk sistemleri kullanılan rediktörlü motor sayesinde manuel olarak kullanıma olanak sağlamaktadır. Manuel kullanım için manuel kısa açma kolu ve uzun çatal kol ile kullanabilirsiniz.
Otomatik Kepenkler Otomatik Olarak Kapanır mı ?
Otomatik kepenkler kumanda kontrollü ürünler olsa da otomatik kapanmaya uyum sağlamaktadır, ancak otomatik kapanma aktif edebilmeniz için öncelikle kepenkinizde emniyet sensörü kesinlikle olması gerekmektedir. Sonrasında kepenk sisteminizde kullanılan kontrol kartı üzerinden otomatik kapanma aktif edilebilir.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın