Otomati̇k Kepenk Si̇stemleri̇
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Otomatik Kepenk Sistemleri
Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik Kepenk Sistemleri

Motorlu kepenk sistemlerinin popülaritesi son birkaç yılda ülkemizde fazlaca artış göstermekte ve bu kapıların çekiciliği kesinlikle düzgün, kompakt mekanizmalarının yanı sıra dikey çalışmalarından da kaynaklanmaktadır. 

Kepenkleri araştırırken, satın aldığınız kepenkin iyi bir kökene sahip, köklü bir üreticiden aldığınıza ve en son güvenlik ve emniyet düzenlemelerinin tümüne uygun olduğundan emin olmanızı öneririz. Bu çok basit görünebilir, ancak CE işaretli ve elektrikli kapı düzenlemelerine uygun olduğunu iddia eden, aslında uyumlu olmayan ve sonuç olarak güvensiz olan bazı Makaralı Kapılar vardır. Kötü yapılmış bir Kepenk Kapı kaçınılmaz olarak iyi yapılmış muadillerine göre daha hızlı deforme olup ve uzun vadede daha fazla maliyete neden olacaktır. 

Kepenk ler 2 Farklı Modelle Hizmet vermektedir.

1- yalıtımlı (Poliüretan dolgulu)

2- Yarı yalıtımlı ( Galvaniz kepenk )

şeklinde olacaktır. Otomatik Kepenklerde uzun ömürlü ve daha sağlam bir ürün arayışı içerisindeyseniz sizlere kesinlikle galvaniz çelik kepenkleri öneririz. Ankara Çelik Kepenk Lideri olan firmamız sizlere en kaliteli ve uzun ömürlü ayrıca ankara kepenk fiyatlarında bütcenizi koruyacak şeklide tasarlanmış olan çelik kepenk sistemlerini kepenk imalat ve kepenk montajını yaparak güvenli bir konut ve işyerine ulaşmanızı sağlamaktadır.

Poliüretan dolgulu kepenkler ise genellikle yaıtımın olduğu ancak güvenliğin çok önemsenmediği alanlarda karşımıza çıkmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın