Kepenk Ve Panjur Ölçüsü Nasıl Alınmalı
Buradasınız: Anasayfa / Blog
5 Eylül 2019, Perşembe
Kepenk ve Panjur Ölçüsü Nasıl Alınmalı
Kepenk ölçüsü almak artık çok kolay olacak lütfen belirtilen tüm talimatları dikkatli şekilde okuyarak ölçü almaya başlayalım.
Kepenk ve Panjur Ölçüsü Nasıl Alınmalı

Nasıl ölçülür

Kepenk Ölçünüzü doğru şekilde ölçmek, ürünlerimizden tamamen memnun kalmanızı sağlamak için önemli bir adımdır. Otomatik Kepenk siparişi vermeden önce lütfen kepenk sistemi yapılacak alanı dikkatlice ölçmek için zaman ayırın.
 
Ölçü alırken otomatik kepenk yapılacak alanda kablo, profil, çaplık ve kepenkin duvar yüzeyine oturmasını engelleyecek unsurları öncelikle dikkatli bir şekilde kontrol etmelisiniz. Otomatik Çelik kepenkler tamamen sizin istediğiniz şekilde imal edildiğinden dilediğiniz tüm renklede ve özelliklerde imal edilebilmektedir.
 
Kepenk Ölçüsü almak için öncelikle bir metre ye ve bir kalem, kağıda ihtiyacınız olacaktır, öncelikle yapılacak alanın içten içe en ve yükseklik ölçüsü alınmalıdır. Ölçülerinizin sağlamasını yapmak adına en az 3 noktadan ölçü alınmalıdır, ölçü aldınız ve sipariş geçmek istiyorsunuz; yetkili kişiye aldığınız ölçünün içten içe olduğunu ve pay eklenmesi gerektiğini bildiriniz.
 
Etiketler
kepenk ölçüsü
panjur ölçüsü
kepenk kutu ölçüsü
panjur kutu ölçüsü
kepenk ölçüsü nasıl alınır
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın